Kaffekoppar 20st, kaffefat 27st, sockerskål samt gräddkannor 2st. Bruksslitage, bl.a. med krackelering och missfärgning. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 6,5)
500 SEK | 2023-09-08 07:31 |
450 SEK | 2023-09-08 20:04 |
100 SEK | Startpris |