Färglitografi, figurkomposition. Signerad. EA. Inramad. Med dedikation. Ramslitage, bladet något buligt. (66x50)
300 SEK | 2023-09-10 12:59 |
250 SEK | 2023-09-10 08:02 |
200 SEK | 2023-09-09 21:18 |
150 SEK | 2023-09-08 09:23 |
100 SEK | Startpris |