Mattallrikar 12st, djupa tallrikar 5st samt assietter 6st. Bruksslitage, repor, några delar med nagg. (Diameter 18-24)
2 300 SEK | 2023-09-10 11:48 |
2 200 SEK | 2023-09-10 12:10 |
1 600 SEK | 2023-09-09 00:05 |
1 200 SEK | 2023-09-08 13:28 |
950 SEK | 2023-09-08 16:19 |
850 SEK | 2023-09-08 12:53 |
500 SEK | 2023-09-08 07:31 |
500 SEK | 2023-09-08 08:19 |
150 SEK | 2023-09-07 21:12 |
100 SEK | 2023-09-07 20:42 |
100 SEK | Startpris |