Tvättbräden 2st, bl.a. daterat 1860. Skrin, 1700-tal samt tråg. Slitage, skador, sprickor. (Längsta längd 86)
400 SEK | 2023-09-10 11:46 |
350 SEK | 2023-09-10 11:40 |
150 SEK | 2023-09-09 22:13 |
100 SEK | Startpris |