Skopor, väggkar, korg, m.m. Slitage, bl.a. med skador, karen saknar lock. (Längsta längd 43)
400 SEK | 2023-09-10 11:56 |
350 SEK | 2023-09-10 09:53 |
200 SEK | 2023-09-09 18:16 |
150 SEK | 2023-09-08 23:57 |
100 SEK | Startpris |