Träskuren och bemålad tupp. Klappträ med skuren text och datering. Vattenflaska, originalmålad. Slevar. Gaffel, 17/1800-tal, m.m. Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd 44)
200 SEK | 2023-09-09 18:06 |
150 SEK | 2023-09-10 07:32 |
100 SEK | Startpris |