Skulptur i trä. I form av häst. Monterad på träsockel. Signerad L.From. Repor, ytslitage, lagningar. (Höjd 22, längd 24,5)
3 400 SEK | 2023-09-10 11:39 |
3 200 SEK | 2023-09-10 12:05 |
2 100 SEK | 2023-09-08 14:03 |
1 900 SEK | 2023-09-08 13:51 |
850 SEK | 2023-09-07 22:54 |
500 SEK | 2023-09-07 22:22 |
450 SEK | 2023-09-07 21:06 |
150 SEK | 2023-09-07 21:41 |
100 SEK | Startpris |