Med handmålad dekor och förgyllning. Mattallrikar 6st, djupa tallrikar 6st, förrättstallrikar 6st, terrin med lock, saltkar, såsskål samt serveringsdelar 4st. Terrinens blommor med enstaka blomnagg. (Mattallrikarnas diameter 25)
3 600 SEK | 2023-09-10 10:25 |
3 400 SEK | 2023-09-10 11:02 |
1 200 SEK | 2023-09-10 10:43 |
1 000 SEK | 2023-09-09 11:58 |
900 SEK | 2023-09-09 23:23 |
300 SEK | 2023-09-09 22:46 |
100 SEK | 2023-09-08 09:12 |
100 SEK | Startpris |