Med handmålad dekor och förgyllning. Dekorslitage, repor. (Diameter 25,5)
2 100 SEK | 2023-09-09 20:48 |
2 000 SEK | 2023-09-08 20:30 |
1 300 SEK | 2023-09-08 12:36 |
1 200 SEK | 2023-09-08 17:02 |
1 000 SEK | 2023-09-08 09:44 |
100 SEK | Startpris |