Lastbil i trä. Leksaker i litograferad plåt, m.m. Slitage, bl.a. med skador.
300 SEK | 2023-09-10 10:57 |
250 SEK | 2023-09-09 01:27 |
200 SEK | 2023-09-08 12:21 |
100 SEK | 2023-09-07 23:49 |
100 SEK | Startpris |