Delvis med nyckel. Slitage, rost, bl.a. med skador. (Längsta längd 26)
600 SEK | 2023-09-09 23:08 |
550 SEK | 2023-09-10 11:29 |
400 SEK | 2023-09-10 11:07 |
300 SEK | 2023-09-09 21:02 |
250 SEK | 2023-09-09 10:39 |
200 SEK | 2023-09-08 00:10 |
100 SEK | 2023-09-07 19:32 |
100 SEK | Startpris |