Olja på duk, "Ön". Signerad och daterad 11. (25,5x34)
2 200 SEK | 2023-09-10 11:54 |
2 100 SEK | 2023-09-10 11:36 |
2 000 SEK | 2023-09-10 11:27 |
950 SEK | 2023-09-09 16:29 |
700 SEK | 2023-09-09 12:55 |
600 SEK | 2023-09-09 10:48 |
500 SEK | 2023-09-09 09:29 |
350 SEK | 2023-09-08 13:53 |
300 SEK | 2023-09-08 08:00 |
250 SEK | 2023-09-08 12:14 |
150 SEK | 2023-09-08 07:13 |
100 SEK | 2023-09-07 20:34 |
100 SEK | Startpris |