Porslin. Med handmålad dekor och förgyllning. Stämplade. Mindre repor och förgyllningsslitage. (Diameter 21-25)
550 SEK | 2023-09-10 10:25 |
500 SEK | 2023-09-08 20:28 |
350 SEK | 2023-09-10 10:19 |
250 SEK | 2023-09-09 13:41 |
100 SEK | Startpris |