Förgylld boett. Mekaniskt. Armband av läder. Funktion osäker. Urtavla med fläckar/missfärgning. Slitage. (Diameter 35mm)
2 100 SEK | 2023-09-10 11:32 |
2 000 SEK | 2023-09-09 13:10 |
2 000 SEK | 2023-09-09 20:01 |
1 600 SEK | 2023-09-09 09:39 |
200 SEK | 2023-09-08 11:54 |
150 SEK | 2023-09-08 07:18 |
100 SEK | 2023-09-07 21:40 |
100 SEK | Startpris |