Stengods. Nallen med tillverkningsdefekt/glasyrskada. Fotnagg, något krackelerad. (Höjd 18)
350 SEK | 2023-09-09 16:15 |
300 SEK | 2023-09-09 18:35 |
200 SEK | 2023-09-08 17:19 |
100 SEK | 2023-09-08 14:48 |
100 SEK | Startpris |