Delvis glaserat stengods. Signerad. Troligen andra sortering, fotnagg. (Höjd 19,5)
650 SEK | 2023-09-10 10:30 |
600 SEK | 2023-09-09 16:15 |
400 SEK | 2023-09-08 14:49 |
100 SEK | Startpris |