Färglitografi, "Varghonan". Signerad. EA. Med dedikation. Inramad. (50x70)
850 SEK | 2023-09-10 11:52 |
800 SEK | 2023-09-10 12:41 |
700 SEK | 2023-09-10 12:40 |
350 SEK | 2023-09-10 11:40 |
200 SEK | 2023-09-09 21:18 |
150 SEK | 2023-09-08 13:54 |
100 SEK | 2023-09-08 09:23 |
100 SEK | Startpris |