Stånkor 5st samt svepaskar 2st. Renoverade, slitage, mindre skador. (Högsta höjd 33)
250 SEK | 2023-09-08 14:44 |
200 SEK | 2023-09-09 22:22 |
100 SEK | 2023-09-08 09:57 |
100 SEK | Startpris |