Stengods. Stämplad, etikettmärkt. Mindre krackelering. (Höjd 16,5)
1 100 SEK | 2023-09-10 10:00 |
1 000 SEK | 2023-09-09 21:29 |
800 SEK | 2023-09-09 16:15 |
700 SEK | 2023-09-08 14:48 |
100 SEK | 2023-09-07 20:09 |
100 SEK | Startpris |