Originalmålade. Stånkor 2st samt låda med skjutlock. Slitage, färgbortfall, repor. En saknar några band. (Högsta höjd 32)
250 SEK | 2023-09-10 05:28 |
200 SEK | 2023-09-09 19:58 |
100 SEK | 2023-09-07 23:39 |
100 SEK | Startpris |