Olja på duk, "Bjurvik". Signerad och daterad 1887. Mindre fläckar. Färgbortfall, duk med småhål. (57x82)
1 300 SEK | 2023-09-10 11:37 |
1 200 SEK | 2023-09-10 11:40 |
1 000 SEK | 2023-09-09 22:05 |
600 SEK | 2023-09-09 21:05 |
500 SEK | 2023-09-08 12:30 |
100 SEK | Startpris |