Metall och trä. Slitage, bulor, enstaka småskador. (Längsta längd 39)
200 SEK | 2023-09-10 11:47 |
150 SEK | 2023-09-08 11:01 |
100 SEK | 2023-09-08 07:33 |
100 SEK | Startpris |