Träskuren och bemålad. Färgslitage, huvud med lagning. (Höjd 11)
2 700 SEK | 2023-09-04 10:06 |
2 700 SEK | 2023-09-07 19:41 |
950 SEK | 2023-09-07 19:34 |
100 SEK | Startpris |