Träskuren figur, delvis bemålad. Rökande. Signerad och daterad 1920. Fotplatta med lagning. Slitage, nötningar. (Höjd 23)
400 SEK | 2023-09-08 19:09 |
350 SEK | 2023-09-08 23:26 |
100 SEK | Startpris |