Nötknäppare i bemålad trä. Bilar i litograferad plåt, bl.a. Bandai. Leksaker 2st, Lehmann, m.m. Slitage, bl.a. med skador. (Högsta höjd 34)
400 SEK | 2023-09-10 10:55 |
350 SEK | 2023-09-09 20:07 |
300 SEK | 2023-09-09 14:03 |
250 SEK | 2023-09-09 01:03 |
100 SEK | 2023-09-08 08:00 |
100 SEK | Startpris |