Quartz. Förgyllt stålarmband. Boettens baksida med gravyr. Går ej. Bruksslitage. (Diameter 35mm)
2 600 SEK | 2023-09-07 20:28 |
2 500 SEK | 2023-09-08 10:08 |
2 000 SEK | 2023-09-08 01:42 |
100 SEK | Startpris |