Olja på duk, marknad. Signerad och daterad 23. Krackelering, enstaka färgbortfall. (67x102)
3 800 SEK | 2023-09-09 09:38 |
3 600 SEK | 2023-09-10 11:01 |
2 600 SEK | 2023-09-10 07:38 |
350 SEK | 2023-09-08 13:53 |
300 SEK | 2023-09-08 21:20 |
100 SEK | Startpris |