Näver. Handtag av trä. Slitage, enstaka småskador. (Högsta höjd 33)
600 SEK | 2023-09-10 11:53 |
550 SEK | 2023-09-10 11:47 |
400 SEK | 2023-09-09 11:46 |
150 SEK | 2023-09-07 21:59 |
100 SEK | 2023-09-07 20:20 |
100 SEK | Startpris |