Trä och metall. Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd 24)
200 SEK | 2023-09-09 17:05 |
200 SEK | 2023-09-10 07:07 |
100 SEK | 2023-09-08 21:10 |
100 SEK | Startpris |