Mörkpatinerad och förgylld brons. Föreställande man med bok. Sockel av svart sten. Ytslitage. (Höjd 34)
2 100 SEK | 2023-09-10 11:34 |
2 000 SEK | 2023-09-10 11:33 |
1 600 SEK | 2023-09-10 09:11 |
1 300 SEK | 2023-09-09 22:20 |
750 SEK | 2023-09-09 08:59 |
600 SEK | 2023-09-08 19:48 |
300 SEK | 2023-09-08 16:09 |
150 SEK | 2023-09-07 20:25 |
100 SEK | Startpris |