Akvarell, kvinna. Signerad och daterad 1913. Inramad, glas saknas. Bladet med kantskada. (54x45)
550 SEK | 2023-09-10 11:58 |
500 SEK | 2023-09-09 09:41 |
100 SEK | 2023-09-08 14:06 |
100 SEK | Startpris |