Slitage, skador. (Största diameter 46)
1 700 SEK | 2023-09-10 11:52 |
1 600 SEK | 2023-09-10 11:44 |
800 SEK | 2023-09-07 23:32 |
650 SEK | 2023-09-07 20:10 |
350 SEK | 2023-09-07 21:57 |
150 SEK | 2023-09-07 20:21 |
100 SEK | Startpris |