Etsning, "Ernest Renan". Signerad i blyerts. I plåten signerad och daterad 1892. Inramad. (23x33,5)
3 000 SEK | 2023-09-08 18:41 |
2 900 SEK | 2023-09-09 21:12 |
2 700 SEK | 2023-09-09 07:40 |
2 200 SEK | 2023-09-09 00:43 |
1 500 SEK | 2023-09-08 12:50 |
1 000 SEK | 2023-09-07 21:20 |
500 SEK | 2023-09-07 21:06 |
100 SEK | Startpris |