Ställ i bronserad metall. Fickur i silver. Slitage, fickuret med skador. (Ställets höjd 18)
850 SEK | 2023-09-10 09:52 |
800 SEK | 2023-09-09 21:53 |
550 SEK | 2023-09-09 13:47 |
500 SEK | 2023-09-09 13:13 |
100 SEK | 2023-09-08 08:22 |
100 SEK | Startpris |