I kartong. Slitage, fläckar, bl.a. med skador, ej genomgånget.
400 SEK | 2023-09-09 17:10 |
350 SEK | 2023-09-09 23:09 |
250 SEK | 2023-09-07 23:00 |
150 SEK | 2023-09-08 22:58 |
100 SEK | Startpris |