Fanerat och betsad trä. Svarvade stolpar. Slitage, urtavla delvis missfärgad, dekorbortfall, några lösa dekorer medföljer. (Höjd 119)
950 SEK | 2023-09-08 21:19 |
900 SEK | 2023-09-09 19:30 |
600 SEK | 2023-09-08 20:24 |
150 SEK | 2023-09-08 14:22 |
100 SEK | 2023-09-08 08:20 |
100 SEK | Startpris |