Stengods. Signerad. Andra sortering, något krackelerad. (Höjd 19,5)
1 100 SEK | 2023-09-10 12:03 |
1 000 SEK | 2023-09-10 10:29 |
700 SEK | 2023-09-10 12:02 |
500 SEK | 2023-09-09 16:16 |
500 SEK | 2023-09-10 08:30 |
250 SEK | 2023-09-09 13:51 |
100 SEK | 2023-09-08 16:17 |
100 SEK | Startpris |