Delvis glaserat stengods. Etikettmärkt, monogramsignerad. Smärre fotnagg. (Höjd 18)
900 SEK | 2023-09-09 12:22 |
850 SEK | 2023-09-08 14:40 |
600 SEK | 2023-09-09 06:22 |
300 SEK | 2023-09-08 15:46 |
100 SEK | 2023-09-08 13:07 |
100 SEK | Startpris |