Skospännen ett par, daterade 1860. Spänne i mässing, med dekor av maskaron, m.m. Slitage, bl.a. med rost och bristningar. (Längsta längd 16)
500 SEK | 2023-09-10 11:48 |
500 SEK | 2023-09-10 12:00 |
400 SEK | 2023-09-10 11:06 |
350 SEK | 2023-09-09 17:04 |
100 SEK | 2023-09-08 13:10 |
100 SEK | Startpris |