Gräddkanna, sockerskål samt kaffekanna. Svenska importstämplar. Ytslitage, repor. (Högsta höjd 20, vikt 782g.)
4 200 SEK | 2023-09-09 13:33 |
4 000 SEK | 2023-09-08 09:47 |
3 600 SEK | 2023-09-08 22:10 |
100 SEK | Startpris |