Med slipad dekor. Signerade. Enstaka nagg. (Diameter 10-24,5)
200 SEK | 2023-09-09 21:42 |
150 SEK | 2023-09-08 21:14 |
100 SEK | 2023-09-07 20:27 |
100 SEK | Startpris |