Olja på duk, interiör med dalkulla. Signerad och daterad 46. (47x41)
1 800 SEK | 2023-09-08 06:35 |
1 700 SEK | 2023-09-10 10:44 |
350 SEK | 2023-09-08 07:44 |
100 SEK | Startpris |