Träskuren och bemålad fågel, "Sävsparv". Monogramsignerad och daterad 1972. Spricka. (Längd 12)
3 400 SEK | 2023-09-09 08:43 |
3 200 SEK | 2023-09-09 09:49 |
600 SEK | 2023-09-09 00:05 |
350 SEK | 2023-09-08 23:23 |
100 SEK | 2023-09-08 01:14 |
100 SEK | Startpris |