Med handmålad dekor och relief av kräftor. Tallrikar 12st samt serveringsskål. Två tallrikar med naggar, en tallrik med kantspricka, skålen med naggar. Krackelering, fläckar. (Diameter 22-25)
4 600 SEK | 2023-09-08 16:49 |
4 600 SEK | 2023-09-09 10:50 |
4 200 SEK | 2023-09-09 10:46 |
700 SEK | 2023-09-08 15:48 |
600 SEK | 2023-09-08 13:57 |
400 SEK | 2023-09-08 12:51 |
250 SEK | 2023-09-07 22:17 |
200 SEK | 2023-09-07 19:51 |
100 SEK | Startpris |