Träskuren och bemålad fågel, "Ung rödstjärt". Monogramsignerad och daterad 1973. (Längd 11)
4 200 SEK | 2023-09-09 08:43 |
4 000 SEK | 2023-09-09 10:08 |
550 SEK | 2023-09-07 20:46 |
250 SEK | 2023-09-08 01:14 |
100 SEK | Startpris |