Träskuren och bemålad fågel, "Gransångare". Monogramsignerad och daterad 1971. Näbb med lagning. (Längd 10)
4 200 SEK | 2023-09-09 08:42 |
4 000 SEK | 2023-09-10 08:37 |
3 400 SEK | 2023-09-09 09:49 |
150 SEK | 2023-09-08 01:14 |
100 SEK | Startpris |