Träskuren och bemålad fågel, "Gärdsmyg". Monogramsignerad och daterad 1967. Stjärtfjäder med mindre avslag. (Höjd 6,5)
4 000 SEK | 2023-09-09 08:42 |
3 800 SEK | 2023-09-10 08:56 |
100 SEK | 2023-09-08 01:13 |
100 SEK | Startpris |