Träskuren och bemålad fågel, "Rödstjärt". Monogramsignerad och daterad 1967. (Längd 11,5)
4 200 SEK | 2023-09-09 08:42 |
4 000 SEK | 2023-09-09 19:24 |
3 600 SEK | 2023-09-09 09:49 |
400 SEK | 2023-09-08 14:25 |
100 SEK | 2023-09-08 01:13 |
100 SEK | Startpris |