Superlative Chronometer. Delvis förgylld stål, med ring i guld. Med etui och ask. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor. (Diameter 37mm)
44 000 SEK | 2023-09-10 11:58 |
43 000 SEK | 2023-09-10 10:44 |
42 000 SEK | 2023-09-10 11:53 |
40 000 SEK | 2023-09-10 08:13 |
38 000 SEK | 2023-09-09 03:53 |
31 000 SEK | 2023-09-08 02:17 |
17 000 SEK | 2023-09-07 21:27 |
16 000 SEK | 2023-09-07 20:55 |
15 000 SEK | 2023-09-07 19:47 |
14 000 SEK | 2023-09-07 19:29 |
150 SEK | 2023-09-07 19:28 |
100 SEK | Startpris |