Nyckeldragare. Emaljerade urtavlor. Bl.a. märkt J.Wilson, London. Bulor, repor, bl.a. med emaljskador. (Största diameter 62mm)
2 700 SEK | 2023-08-20 09:52 |
2 600 SEK | 2023-08-20 06:09 |
1 900 SEK | 2023-08-19 20:18 |
450 SEK | 2023-08-18 16:24 |
100 SEK | 2023-08-17 23:30 |
100 SEK | Startpris |